Uczniowie klasy trzeciej uczestniczyli w warsztatach terapii zajęciowej, integrując się z podopiecznymi FUNDACJI DOM. Dzieci doskonaliły w podchodach umiejętności przyrodnicze, matematyczne, logicznego myślenia oraz sportowe. Mogły lepić z gliny wg własnej inwencji oraz wykazać się majsterkowaniem. Jak zwykle pomysłów było mnóstwo.
Wyjazd do Tarnowa Opolskiego był wspaniałą lekcją nie tylko integracji, ale nauką poprzez doświadczenie.Na pewno zostanie w pamięci dzieci na długo.






