4225 listopada klasy IV i VI odwiedziły rozgłośnię - Radio Opole, gdzie poznały historię stacji radiowej, dawnych nadajników oraz urządzeń rejestrujących dźwięk i tajniki pracy dziennikarza radiowego. Mieli również możliwość obserwacji prowadzonego na żywo programu radiowego oraz przyglądać się wyjątkowo odpowiedzialnej pracy realizatora.

Następnie klasy udały się na pyszne naleśniki i pizzę. Ostatnim i jakże wesołym punktem był czas spędzony na lodowisku Toropol, gdzie wszyscy próbowali swoich sił w jeździe na łyżwach.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43