25 listopada klasy IV i VI odwiedziły rozgłośnię - Radio Opole, gdzie poznały historię stacji radiowej, dawnych nadajników oraz urządzeń rejestrujących dźwięk i tajniki pracy dziennikarza radiowego. Mieli również możliwość obserwacji prowadzonego na żywo programu radiowego oraz przyglądać się wyjątkowo odpowiedzialnej pracy realizatora.
Następnie klasy udały się na pyszne naleśniki i pizzę. Ostatnim i jakże wesołym punktem był czas spędzony na lodowisku Toropol, gdzie wszyscy próbowali swoich sił w jeździe na łyżwach.






