k g

 

 

Katarzyna Grabarz

Oprócz bycia nauczycielem historii i geografii spełniam się jako instruktor Związku Harcerstwa Polskiego bawiąc się z zuchami. Można mnie spotkać na harcerskim szlaku oraz letnich koloniach dziecięcych. W wolnym czasie lubię podróże małe i duże- wystarczy ładna pogoda, mapa i zatankowany samochód. Zdradzę Wam również, że uwielbiam zajadać się pizzą oraz czekoladą.


  t g

 

Tomasz Gawlas

Spotkasz mnie na sali gimnastycznej, podczas zajęć języka niemieckiego i w ramach lekcji edukacji dla bezpieczeństwa. Wpisuje się w ramy typowo męskiego wzorca. Lubię sporty zespołowe , chętnie spędzam aktywnie wolny czas, doceniam dobrą książkę.


a w 2

 

 

 

Agnieszka Wojciechowska

Uwielbiam otwarta przestrzeń... wiatr we włosach... słońce na twarzy... Każde dziecko to dla mnie taka otwarta i niezbadana przestrzeń :)


j p

 

 

 

Joanna Puschhaus

Praca z dziećmi to nie tylko moja praca. Lubię to. Zajmowałam się także dziećmi podczas wakacji jako opiekun grupy zorganizowanej. Prywatnie jestem żoną, mama i babcią. Uwielbiam wycieczki piesze i rowerowe. Relaksuje mnie czas spędzony w moim ogrodzie. To miejsce, gdzie się wyciszam i uprawiam warzywa i owoce.


k l d

 

 

 

Klaudia Loch-Daniel

Lubię to co robię - lubię pracować z dziećmi. Wierzę, że praca w zespole, który się lubi, jest o wiele bardziej produktywna i efektywna. A prywatnie jestem mamą, dwóch cudownych córek i wierną fanką żelków Haribo.


m w
 
 
 
Magdalena Wiora
 
Lubię wycieczki do nowych miejsc, rowerowe wypady z rodziną w nieodległe zakątki Opolszczyzny, to szansa na oderwanie się od codzienności i poznawanie ciekawych miejsc i ludzi. Pasjonatka gry organowej i gatunków też nieco lżejszych :). Amatorka akwarystyki i nordic walking. Dusza artystki sprawia, że znajduję wspólny język z naturą. Poprzez własne pasje i doświadczenie staram się obudzić w uczniach kreatywność, potrzebę poznawania świata i odwagę do tworzenia nowej własnej rzeczywistości.
 

b d

 

 

Bożena Drożdżowska

Pogodna, przyjazna, otwarta….gadatliwa, wszędobylska. Nuda to mój wróg. Ciągły ruch i wyzwania zapewniają mi dzieciaki, dlatego lubię z nimi przebywać i pracować. Wypoczywam aktywnie: jeżdżę na rowerze, pływam, spaceruję. Uwielbiam zwiedzać, poznawać nowe miejsca. W wolnych chwilach czytam książki.


i b

 

 

 

 

Iwona Buhl

Jestem nauczycielem matematyki. Dodatkowo prowadzę zajęcia dydaktyczno - opiekuńcze na świetlicy dla klas 1-3. W 2021 r. podjęłam studia na kierunku nauczanie fizyki i informatyki, by zyskać uprawnienia do nauczenia tych przedmiotów. Do zespołu PSP w Chrząstowicach dołączyłam w roku szkolnym 2021/2022. Poza szkołą zajmuję się działalnością związaną z ochroną środowiska i pomagam w pozyskiwaniu dofinansowań. Czas po pracy poświęcam swoim dzieciom. Lubię rozwiązywać zagadki logiczne, krzyżówki oraz nietypowe zadania matematyczne.


e g

 

 

 

Edyta Górska

Jestem szczęściarą, ponieważ praca, którą wykonuję jest moją pasją. Dlatego nie przestaję się uczyć i poznawać. Jeśli urlop to nad morzem, kwiat- słonecznik, pora roku- jesień. Lubię podróże dalekie i bliskie, również te kulinarne. Bliscy mi ludzie są dla mnie jak powietrze. Prywatnie jestem spełnioną mamą dwóch, wspaniałych, dorosłych już synów. To cudownie, że jestem w tym miejscu, w którym jestem. 


m o r

 

 

Maria Oberska-Rencz

Zatrudniono mnie tu na chwile (tak myślałam). Zostałam lat kilka. Polubiłam to miejsce. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego bardzo dziękuję. Lubię podróże, spacery z bliskimi po okolicy, dobrą książkę i film. W wolnych chwilach uprawiam działkę.


k j

 

 

 

 

Karolina Jakuczek

W naszej szkole uczę języka angielskiego i polskiego. Jestem również logopedą. Myślę, że w pracy nauczyciela bardzo istotne jest poczucie humoru oraz chęć poznawania pasji naszych uczniów. Uwielbiam podróże (szczególnie wtedy, gdy mogę z kimś porozmawiać po angielsku),  jazdę na rowerze oraz spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Bardzo ciekawią mnie różne kryminalne sprawy, więc często sięgam po książki, seriale i podcasty o takiej tematyce.